W razie problemów z dźwiekięm prosimy o zmianę przeglądarki na Google Chrome

Blackout

Blackout Online

Christopher Eccleston, który ostatnio na dużym ekranie pojawił się w "G.I. Joe" a w telewizji w takich produkcjach jak choćby genialny "The Shadow Line" oraz "The Borrowers", tym razem wcieli się w postać Daniela Demoys, skorumpowanego urzędnika lokalnego samorządu, który zmaga się z problemami rodzinnymi i uzależnieniem od alkoholu.

Po kolejnej nocy wysoko procentowych ekscesów bohater budzi się z przekonaniem, że może być odpowiedzialny za morderstwo. Dramatyczny akt odkupienia pozwala mu zdobyć uznanie wyborców do tego stopnia, że Daniel stanie do wyścigu o fotel burmistrza.

Opinia publiczna na temat postaci granej przez Ecclestona nie mogła być bardziej pochlebna. Społeczeństwo jest zafascynowane jego determinacją do nietraktowania elektoratu jak głupców i jego otwartością, co do problemów osobistych i tych z uzależnieniem.

Kiedy jego pozycja urasta to rangi gwiazdy i próbuje naprawić wyrządzone szkody w życiu osobistym, Daniel zdaje sobie bolesną prawdę, że wszystko to może runąć w dowolnej chwili. Szczególnie, kiedy detektyw Dalien Bevan (Andrew Scott - "Sherlock", "The Hour") wpada na jego trop i zdeterminowany by uzyskać szacunek w policji podejrzewa, że ten popularny polityk może być odpowiedzialny za zbrodnię.