W razie problemów z dźwiekięm prosimy o zmianę przeglądarki na Google Chrome

E Zuo Ju Zhi Wen

E Zuo Ju Zhi Wen Online

Yuan Xiang Qin (Ariel Lin) jest naiwną, ale pełną optymizmu uczennicą liceum. Na rozpoczęciu roku szkolnego w pierwszej klasie poznaje Jiang Zhi Shu (Joe Cheng), geniusza o IQ 200 i natychmiast zakochuje się w nim po uszy. Po dwóch latach wreszcie zdobywa się na odwagę wyznać mu swoje uczucia. Nie robi to żadnego wrażenia na Zhi Shu, a jego zimna odmowa robi z dziewczyny pośmiewisko całej szkoły.
Nieszczęścia chodzą parami: tego wieczoru, nowy dom do którego Xiang Qin się właśnie wprowadziła zawala się podczas małego trzęsienia ziemi. Szczęśliwie, stary przyjaciel ojca ze szkoły średniej (Chang Yung Cheng) wyciąga pomocną dłoń i oferuje im zamieszkanie w swoim domu. Xiang Qing nie wie jednak o tym, że życzliwy wujek Li okaże się być ojcem Zhi Shu. W wyniku tak zaskakującego splotu wydarzeń, Zhi Shu i Xiang Qing zaczynają żyć pod jednym dachem.
Nic nie zdawało się być wystarczająco trudne dla Zhi Shu do tej pory; omijał on każdą przeszkodę w swoim życiu z wystudiowaną łatwością. Jakkolwiek, pojawienie się Xiang Qin jest jak huragan, który wciąga jego doskonale uporządkowane życie w wir nieoczekiwanych zdarzeń. Pomimo swojego początkowego chłodu i rozdrażnienia ślepa determinacja i odwaga Xiang Qin skłaniają go do zastanowienia się nad swoją obecną egzystencją i przyszłością.
Czy to wszystko wystarczy Xiang Qin by zdobyć serce Zhi Shu? A może Xiang Qin ostatecznie załamie się pod wpływem odpychającego usposobienia chłopaka?